Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Irregular Synth

Irregular Synth karierę DJ'ską rozpoczął w bardzo młodym wieku w Neapolu, miastu, z którego pochodzi wielu znanych artystów gatunku Techno. Dziś, dzięki swojemu unikalnemu talentowi, ciężkiej pracy, niezliczonych sukcesach oraz bogatych muzycznych korzeniach, Irregular Synth jest w czołówce najszybciej rozwijających się i rozpoznawanych artystów na scenie.

Czytaj

Blank & Jones

Legendy muzyki elektronicznej i twórcy wielu znakomitych, klubowych przebojów. Piet Blank i Jaspa Jones, to duet którego nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Po 8 latach pracy nad innymi projektami, Piet i Jaspa powracają do korzeni wraz z nowym, studyjnym materiałem pt. "#WhatWeDoAtNight", na temat którego i nie tylko zadaliśmy im kilka pytań.

Czytaj

Frankyeffe

Frankyeffe jest zdecydowanie jednym z najbardziej interesujących włoskich producentów na europejskiej scenie techno. W 2015 roku wydał swój debiutancki album pt. 'Trenta', który już w marcu promował będzie na imprezie w Krakowie podczas drugich urodzin kolektywu Solid Techno Kick.

Czytaj

Pathar & Rooreck (Solid T

W dniu dzisiejszym mamy niezwykłą przyjemność przeprowadzenia wywiadu z założycielami krakowskiego kolektywu Solid Techno Kick, którzy powracają na łamy portalu w mocnym stylu prezentując swój najnowszy podcast, będący swego rodzaju preludium do wydarzenia które przed nami.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 4946
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 124
  • Ilość recenzji: 1021

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

Albumy

Armin Van Buuren - The Best of Armin Only

2017-07-20

Nie ma w historii portalu Globaltrance artysty, którego dzieła częściej bralibyśmy pod lupę niż tego człowieka. Lato 2017 to czas, w którym Holender prezentuje swoje najnowsze dzieło – dumnie brzmiącą kompilację „The Best Of Armin Only”.

Więcej

Ferry Corsten - Blueprint

2017-07-05

Miłość do muzyki i pasja w odkrywaniu nauki oraz przestrzeni kosmicznej, były główną inspiracją do nagrania „Blueprint”. Koncepcyjnego dzieła, które opowiada o istnieniu ludzkości i odwiecznym pragnieniu dotarcia poza nasz wszechświat.

Więcej

Andrew Rayel - Moments

2017-06-21

Miejsce tego chłopaka w historii muzyki elektronicznej jest niepodważalne i nie chodzi jedynie o samo brzmienie. Namaszczony przez ‘mistrza’, jednego z pionierów gatunku, niekwestionowaną gwiazdę trance’u – Armina van Buurena, uzyskał dzięki temu sławę, splendor i poważanie. 

Więcej

Solarstone - .----

2017-06-01

Solarstone, to jeden z niewielu przedstawicieli sceny klubowej, którzy pozostali wierni brzmieniom trance, bez względu na panujące trendy i zapotrzebowanie rynku muzycznego. Po pięciu latach oczekiwania i wielkim sukcesie ostatniego materiału zatytułowanego „Pure”, przyszedł czas na kolejny autorski album.

Więcej

Third Party - Hope

2017-05-23

Wydawnictwo pt. „Hope” udowadnia, że Third Party to obecnie jeden z najbardziej utalentowanych duetów na scenie klubowej. Składa się ono z 11 niezwykle ciekawych, energetycznych utworów w stylu progressive house, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

Więcej

The Thrillseekers - Escape

2017-05-15

W 1999 roku, światło dzienne ujrzał utwór pt. „Synaesthesia”. Dziś, po 18 latach aktywności, czas na pierwszy, pełnowymiarowy album słynnego Brytyjczyka, który w swojej długoletniej karierze, występował także pod aliasami Rapid Eye, En Motion oraz Hydra.

Więcej

Mark Sherry - Outburst 500

2017-04-19

Mark Sherry to artysta, który śmiało może tryumfalnie spoglądać na swoją przeszłość i napawać nią dumnie swoje artystyczne ego. Projekt „Outburst” to audycja radiowa trwająca już ponad dekadę, a niedawno przekroczyła ona swoje 500-tne wydanie. Takie jubileusze w środowisku muzycznym są powszechną okazją do świętowania.

Więcej

Blank & Jones - #WhatWeDoAtNight

2017-03-13

Blank & Jones długo kazali czekać na swój powrót do muzyki klubowej. Nazwiska, które są jednymi z legend gatunku trance do dziś niesamowicie elektryzują to środowisko, nic więc dziwnego, że wiadomość o nowym, tanecznym albumie tych panów wywołała falę emocji. Dziś, po 8 latach oczekiwania, dokładają do swojej dyskografii kolejny autorski album #WhatWeDoAtNight.

Więcej

Ferry Corsten pres. Gouryella - From The Heavens

2017-02-15

Gouryella to jeden z najbardziej znanych, trance’owych projektów wszech czasów. Założony w 1999 roku, przez Ferry’ego Corstena oraz DJ’a Tiësto, wciąż cieszy się ogromną popularnością wśród fanów nowych brzmień. Teraz, ponad dekadę później, Ferry Corsten reaktywuje Gouryellę, prezentując nowy album.

Więcej

James Grant & Jody Wisternoff - Anjunadeep 08

2017-01-04

Z serią Anjunadeep jest trochę jak ze świętami. Gdy przychodzi ostatni kwartał roku, a aura zmienia się na „zimo-podobną” zaczynamy z niecierpliwością wyczekiwać Świąt Bożego Narodzenia. Podobnie jak kolejnej odsłony kompilacji Jodiego Wisternoffa i Jamesa Granta.

Więcej


4