Global Trance - Global Trance - Portal Muzyki Klubowej - Zapowiedzi Imprez - Najnowsze Utwory i Albumy - Recenzje - Polscy i Zagraniczni DJ's
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Blank & Jones

Legendy muzyki elektronicznej i twórcy wielu znakomitych, klubowych przebojów. Piet Blank i Jaspa Jones, to duet którego nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Po 8 latach pracy nad innymi projektami, Piet i Jaspa powracają do korzeni wraz z nowym, studyjnym materiałem pt. "#WhatWeDoAtNight", na temat którego i nie tylko zadaliśmy im kilka pytań.

Czytaj

Frankyeffe

Frankyeffe jest zdecydowanie jednym z najbardziej interesujących włoskich producentów na europejskiej scenie techno. W 2015 roku wydał swój debiutancki album pt. 'Trenta', który już w marcu promował będzie na imprezie w Krakowie podczas drugich urodzin kolektywu Solid Techno Kick.

Czytaj

Pathar & Rooreck (Solid T

W dniu dzisiejszym mamy niezwykłą przyjemność przeprowadzenia wywiadu z założycielami krakowskiego kolektywu Solid Techno Kick, którzy powracają na łamy portalu w mocnym stylu prezentując swój najnowszy podcast, będący swego rodzaju preludium do wydarzenia które przed nami.

Czytaj

Sam Jones

W wieku 23 lat Sam Jones jest jednym z najbardziej rozchwytywanych młodych talentów w muzyce Trance. Ma na koncie wydawnictwa w takich labelach jak Armada, Black Hole, Kearnage czy Damaged Records, a jego muzykę supportowali m.in. Armin van Buuren i Ferry Corsten.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 4859
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 123
  • Ilość recenzji: 1017

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

Albumy

Third Party - Hope

2017-05-23

Wydawnictwo pt. „Hope” udowadnia, że Third Party to obecnie jeden z najbardziej utalentowanych duetów na scenie klubowej. Składa się ono z 11 niezwykle ciekawych, energetycznych utworów w stylu progressive house, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

Więcej

The Thrillseekers - Escape

2017-05-15

W 1999 roku, światło dzienne ujrzał utwór pt. „Synaesthesia”. Dziś, po 18 latach aktywności, czas na pierwszy, pełnowymiarowy album słynnego Brytyjczyka, który w swojej długoletniej karierze, występował także pod aliasami Rapid Eye, En Motion oraz Hydra.

Więcej

Mark Sherry - Outburst 500

2017-04-19

Mark Sherry to artysta, który śmiało może tryumfalnie spoglądać na swoją przeszłość i napawać nią dumnie swoje artystyczne ego. Projekt „Outburst” to audycja radiowa trwająca już ponad dekadę, a niedawno przekroczyła ona swoje 500-tne wydanie. Takie jubileusze w środowisku muzycznym są powszechną okazją do świętowania.

Więcej

Blank & Jones - #WhatWeDoAtNight

2017-03-13

Blank & Jones długo kazali czekać na swój powrót do muzyki klubowej. Nazwiska, które są jednymi z legend gatunku trance do dziś niesamowicie elektryzują to środowisko, nic więc dziwnego, że wiadomość o nowym, tanecznym albumie tych panów wywołała falę emocji. Dziś, po 8 latach oczekiwania, dokładają do swojej dyskografii kolejny autorski album #WhatWeDoAtNight.

Więcej

Ferry Corsten pres. Gouryella - From The Heavens

2017-02-15

Gouryella to jeden z najbardziej znanych, trance’owych projektów wszech czasów. Założony w 1999 roku, przez Ferry’ego Corstena oraz DJ’a Tiësto, wciąż cieszy się ogromną popularnością wśród fanów nowych brzmień. Teraz, ponad dekadę później, Ferry Corsten reaktywuje Gouryellę, prezentując nowy album.

Więcej

James Grant & Jody Wisternoff - Anjunadeep 08

2017-01-04

Z serią Anjunadeep jest trochę jak ze świętami. Gdy przychodzi ostatni kwartał roku, a aura zmienia się na „zimo-podobną” zaczynamy z niecierpliwością wyczekiwać Świąt Bożego Narodzenia. Podobnie jak kolejnej odsłony kompilacji Jodiego Wisternoffa i Jamesa Granta.

Więcej

Wolfgang Gartner - 10 Ways To Steal Home Plate

2016-12-20

Joseph Youngman to naprawdę rozchwytywany producent i dj. Być może w tym miejscu ktoś popuka się po głowie pytając kim jest ten nieznajomy, ale z ręką na sercu można zapewnić, że o 34 letnim amerykańskim artyście, trudno było nie usłyszeć. 

Więcej

Various Artists - A State Of Trance Classics 2016

2016-12-05

Ileż to już przeróżnych wydawnictw, kompilacji, cykli czy podsumowań sygnowano marką A State Of Trance, trudno zliczyć. To właśnie na tego typie propozycji, a mówiąc formalnie, na A State Of Trance Classics 2016 skupimy naszą dzisiejszą uwagę, jako na jednym z muzycznych produktów dostępnym od niedawna na sklepowych półkach w naszym kraju.

Więcej

Eco - Wolves

2016-10-14

Eco. Tylko Eco i może aż Eco. Kiedyś z przedrostkiem Dj, ale dziś ta nomenklatura do niczego nie jest mu potrzebna. Rozpoznawalny wzdłuż całej linii równika producent, muzyk, artysta, geniusz. Trendsetter wzorców muzycznych, twórca melodii przejmujących, emocjonalnych, czystych, skończonych. Tylko Eco i aż Eco. 

Więcej

Chicane - Twenty

2016-09-29

20 lat to kawał czasu, zwłaszcza w tak specyficznym zawodzie, jakim jest rola artysty muzyka. Nielicznym udaje się osiągać takie jubileusze, do tego wciąż pozostając aktywnym na polu działalności twórczej. 2016 to rok, w którym swoje porcelanowe gody świętuje Chicane.

Więcej


4