Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5314
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

Albumy

Solarstone - ..---

2018-07-09

Solarstone to alias twórcy, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. Jego olbrzymi wkład w rozwój muzyki trance bywa nieoceniony, a styl muzyczny jest jego wizytówką już od pierwszego dźwięku. Mając na koncie niezliczoną liczbę singli, remixów, kompilacji i samych autorskich albumów, pionier nurtu pure trance przyszykował kolejną bombę wszystkim fanom. 

Więcej

ilan Bluestone - Scars

2018-05-21

Potężny filar jednej z najważniejszych dla gatunku wytwórni – Anjunabeats, postanowił przypieczętować swój dorobek ważnym, brakującym ogniwem w postaci solowego, debiutanckiego albumu. Ilan Bluestone, bo o nim mowa, to człowiek orkiestra z ogromnym zaangażowaniem w muzykę.

Więcej

Above & Beyond - Common Ground

2018-03-21

„Common Ground” to czwarty studyjny album Brytyjczyków. Składa się on z 13 utworów, wśród których znane wszystkim single „Tightrope”, „My Own Hymn” i „Northern Soul” oraz zupełnie nowe, emocjonalne kompozycje z udziałem fantastycznych gości, jak Marty Longstaff, Richard Bedford, Zoë Johnston czy Justine Suissa.

Więcej

Markus Schulz pres. Dakota - The Nine Skies

2018-02-19

Długo przyszło nam czekać na kontynuację aliasu Dakota, będącego drugim, bardziej mrocznym i tajemniczym wcieleniem Markusa Schulza, bo aż 6 okrągłych lat. Tym razem Markus postanowił oderwać się od kontynuacji nazewnictwa albumów serią „Thoughts Become Things” i przejść w coś zupełnie innego, niemniej równie konceptualnego.

Więcej

Aly & Fila - Beyond The Lights

2017-11-21

Od lat zajmują ugruntowaną pozycję w ścisłej czołówce środowiska EDM i co by o nich nie sądzić, gdzieś ukradkiem wciąż depczą po piętach największym tuzom tego gatunku, takim jak chociażby Armin Van Buuren. Dziś, 3 lata po premierze ostatniego długogrającego krążka „The Other Shore” doczekaliśmy się kolejnego albumu, czwartego z kolei w karierze Egipcjan. 

Więcej

Kyau & Albert - Matching Stories

2017-10-31

Kilka dni po zamknięciu tego tekstu dostajemy wiadomość, że duet który stoi za muzycznym zamieszaniem pod nazwą „Matching Stories”, odwiedzi nasz kraj w ramach cyklicznej imprezy Tranceformations. To najlepsza reklama materiału i fakt, że dwójka weteranów sceny trance’owej ma się dobrze i nie spoczywa na laurach. 

Więcej

Paul van Dyk - From Then On

2017-10-23

Kochany przez fanów, uwielbiany przez sympatyków trance’u, od wielu lat goszczący w produkcyjnymtopie, jeden z najlepszych, górna półka. Jest nieskończenie wiele sformułowań, które mogłyby określić pozycję i umiejętności Paula Van Dyka w sferze muzyki elektronicznej. Kolejną przepustką do następnych bram geniuszu staje się najnowsza płyta Niemca.

Więcej

Cosmic Gate - Materia Chapter One & Two

2017-10-05

Cosmic Gate to jedni z najbardziej popularnych transowych artystów w Polsce, których myślę nie ma potrzeby przedstawiać rozwlekłymi inwokacjami. Dość powiedzieć, że są na rynku już niemal dwie dekady, regularnie racząc nas od tego czasu charakterystycznymi, energetycznymi utworami w swoim unikalnym stylu.

Więcej

Armin Van Buuren - The Best of Armin Only

2017-07-20

Nie ma w historii portalu Globaltrance artysty, którego dzieła częściej bralibyśmy pod lupę niż tego człowieka. Lato 2017 to czas, w którym Holender prezentuje swoje najnowsze dzieło – dumnie brzmiącą kompilację „The Best Of Armin Only”.

Więcej

Ferry Corsten - Blueprint

2017-07-05

Miłość do muzyki i pasja w odkrywaniu nauki oraz przestrzeni kosmicznej, były główną inspiracją do nagrania „Blueprint”. Koncepcyjnego dzieła, które opowiada o istnieniu ludzkości i odwiecznym pragnieniu dotarcia poza nasz wszechświat.

Więcej


4