Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Irregular Synth

Irregular Synth karierę DJ'ską rozpoczął w bardzo młodym wieku w Neapolu, miastu, z którego pochodzi wielu znanych artystów gatunku Techno. Dziś, dzięki swojemu unikalnemu talentowi, ciężkiej pracy, niezliczonych sukcesach oraz bogatych muzycznych korzeniach, Irregular Synth jest w czołówce najszybciej rozwijających się i rozpoznawanych artystów na scenie.

Czytaj

Blank & Jones

Legendy muzyki elektronicznej i twórcy wielu znakomitych, klubowych przebojów. Piet Blank i Jaspa Jones, to duet którego nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Po 8 latach pracy nad innymi projektami, Piet i Jaspa powracają do korzeni wraz z nowym, studyjnym materiałem pt. "#WhatWeDoAtNight", na temat którego i nie tylko zadaliśmy im kilka pytań.

Czytaj

Frankyeffe

Frankyeffe jest zdecydowanie jednym z najbardziej interesujących włoskich producentów na europejskiej scenie techno. W 2015 roku wydał swój debiutancki album pt. 'Trenta', który już w marcu promował będzie na imprezie w Krakowie podczas drugich urodzin kolektywu Solid Techno Kick.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5077
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1026

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

Albumy

Markus Schulz pres. Dakota - The Nine Skies

2018-02-19

Długo przyszło nam czekać na kontynuację aliasu Dakota, będącego drugim, bardziej mrocznym i tajemniczym wcieleniem Markusa Schulza, bo aż 6 okrągłych lat. Tym razem Markus postanowił oderwać się od kontynuacji nazewnictwa albumów serią „Thoughts Become Things” i przejść w coś zupełnie innego, niemniej równie konceptualnego.

Więcej

Aly & Fila - Beyond The Lights

2017-11-21

Od lat zajmują ugruntowaną pozycję w ścisłej czołówce środowiska EDM i co by o nich nie sądzić, gdzieś ukradkiem wciąż depczą po piętach największym tuzom tego gatunku, takim jak chociażby Armin Van Buuren. Dziś, 3 lata po premierze ostatniego długogrającego krążka „The Other Shore” doczekaliśmy się kolejnego albumu, czwartego z kolei w karierze Egipcjan. 

Więcej

Kyau & Albert - Matching Stories

2017-10-31

Kilka dni po zamknięciu tego tekstu dostajemy wiadomość, że duet który stoi za muzycznym zamieszaniem pod nazwą „Matching Stories”, odwiedzi nasz kraj w ramach cyklicznej imprezy Tranceformations. To najlepsza reklama materiału i fakt, że dwójka weteranów sceny trance’owej ma się dobrze i nie spoczywa na laurach. 

Więcej

Paul van Dyk - From Then On

2017-10-23

Kochany przez fanów, uwielbiany przez sympatyków trance’u, od wielu lat goszczący w produkcyjnymtopie, jeden z najlepszych, górna półka. Jest nieskończenie wiele sformułowań, które mogłyby określić pozycję i umiejętności Paula Van Dyka w sferze muzyki elektronicznej. Kolejną przepustką do następnych bram geniuszu staje się najnowsza płyta Niemca.

Więcej

Cosmic Gate - Materia Chapter One & Two

2017-10-05

Cosmic Gate to jedni z najbardziej popularnych transowych artystów w Polsce, których myślę nie ma potrzeby przedstawiać rozwlekłymi inwokacjami. Dość powiedzieć, że są na rynku już niemal dwie dekady, regularnie racząc nas od tego czasu charakterystycznymi, energetycznymi utworami w swoim unikalnym stylu.

Więcej

Armin Van Buuren - The Best of Armin Only

2017-07-20

Nie ma w historii portalu Globaltrance artysty, którego dzieła częściej bralibyśmy pod lupę niż tego człowieka. Lato 2017 to czas, w którym Holender prezentuje swoje najnowsze dzieło – dumnie brzmiącą kompilację „The Best Of Armin Only”.

Więcej

Ferry Corsten - Blueprint

2017-07-05

Miłość do muzyki i pasja w odkrywaniu nauki oraz przestrzeni kosmicznej, były główną inspiracją do nagrania „Blueprint”. Koncepcyjnego dzieła, które opowiada o istnieniu ludzkości i odwiecznym pragnieniu dotarcia poza nasz wszechświat.

Więcej

Andrew Rayel - Moments

2017-06-21

Miejsce tego chłopaka w historii muzyki elektronicznej jest niepodważalne i nie chodzi jedynie o samo brzmienie. Namaszczony przez ‘mistrza’, jednego z pionierów gatunku, niekwestionowaną gwiazdę trance’u – Armina van Buurena, uzyskał dzięki temu sławę, splendor i poważanie. 

Więcej

Solarstone - .----

2017-06-01

Solarstone, to jeden z niewielu przedstawicieli sceny klubowej, którzy pozostali wierni brzmieniom trance, bez względu na panujące trendy i zapotrzebowanie rynku muzycznego. Po pięciu latach oczekiwania i wielkim sukcesie ostatniego materiału zatytułowanego „Pure”, przyszedł czas na kolejny autorski album.

Więcej

Third Party - Hope

2017-05-23

Wydawnictwo pt. „Hope” udowadnia, że Third Party to obecnie jeden z najbardziej utalentowanych duetów na scenie klubowej. Składa się ono z 11 niezwykle ciekawych, energetycznych utworów w stylu progressive house, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

Więcej


4